Współpraca

Kiedyś Brulion przyszłego spadochroniarza, dzisiaj po prostu Brulion Spadochroniarza. Wielkie marzenie zostało spełnione, skoczyłam ze spadochronem i to był impuls, aby blog przeszedł niewielką zmianę nazwy.

Kiedyś pisałam o wszystkim: o gotowaniu, pasjach, marzeniach i w zasadzie ten blog nie miał mieć konkretnego kierunku, jednej tematyki. Jednak w pewnym momencie, kiedy zafascynowana innymi blogami kulinarnymi, a szczególnie cukierniczymi postanowiłam zagościć w kuchni na dłużej. Niestety, każdy kolejny przepis wykonany przeze mnie nie wyglądał tak ślicznie i perfekcyjnie jak u innych. Tak oto w 2013 roku powstała myśl o przekierowaniu bloga i zadecydowałam, aby był on kulinarny. Chciałam udowodnić sobie, że dam radę piec pyszne i ładne ciasta. Do utrwalania moich małych i dużych sukcesów w kuchni przyczynił się właśnie ten blog.

W większości pojawiają się przepisy na ciasta, ciasteczka... no po prostu kocham słodycze! Jednak od czasu do czasu i na moim blogu pokazuję, że na słodyczach świat się nie kończy. Są sałatki, przekąski, dania główne, szybkie propozycje na obiad. Blog powstał w czerwcu 2013 roku i sukcesywnie z miesiąca na miesiąc zyskiwał popularność.

Statystyki bloga z marca 2015 roku w oparciu o Google Analytics:
Blog Brulion Spadochroniarza co miesiąc rejestruje ponad 4000 unikalnych użytkowników oraz
10 000 odsłon.

Wszystkie posty (treści oraz fotografie) są tworzone przeze mnie.

Nawiązuję współpracę z markami, które są bliskie kulinarnej odsłonie bloga. Nie ograniczam się do jednej formy reklamy, mogą być to zarówno banery reklamowe, posty sponsorowane, testy i recenzje, konkursy itp.

W celu nawiązania współpracy proszę pisać na adres email: brulionspadochroniarza@gmail.com

Komentarze