Cewe Fotoksiążka - moje spełnione marzenie

Dzisiaj Mikołajki. A ja wczoraj odebrałam najlepszy prezent jaki mogłambym sobie wymarzyć!

Kiedy zakładałam ten blog myślałam, że spełnienie mojego marzenia - skok ze spadochronem - spełni się może za kilka lat. Chociaż bardzo tego pragnęłam to nie byłam w stanie uwierzyć, że kiedyś znajdę taką możliwość, by owe życzenie stało się rzeczywistością. Udało się i to bardzo szybko, a nazwa bloga codziennie mi przypomina, że teraz czas, aby o tym zawsze pamiętać. Bardzo pragnęłam utrwalić tamten dzień także na papierze. Pomyślałam, że najlepiej będzie jak stworzę swoją Cewe fotoksiążkę! Jedyne co mogę dzisiaj napisać to... jestem wzruszona, kiedy widzę ją na półce.


Nigdy wcześniej takiej książki nie miałam w ręku. Dużo o niej słyszałam, bo staje się coraz bardziej popularna np. wśród narzeczonych, świeżo upieczonych małżonków czy rodziców, którzy chcą mieć pamiątkę chrztu swojego dziecka. Jednak nie wiedziałam, że Cewe fotoksiążka może być tak wspaniała! Muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Cudowna pamiątka, najważniejszej chwili w moim życiu. Wiedziałam, że chcę uwiecznić chwilę ze skoku, zapisać datę i zawsze móc album ze zdjęciami otworzyć, kiedy jest mi źle... kiedy chcę się w swoim życiu poddać. Do tej pory choć minęło już kilka miesięcy nie wywołałam żadnej fotografii z tamtej magicznej chwili. Pomyślałam, że jedno zdjęcie albo album może nie być dla mnie satysfakcjonujący. Postanowiłam sprawić sobie niespodziankę i zamówić Cewe fotoksiążkę, z pełną relacją zdarzeń - genialny pomysł i wspaniała pamiątka na całe życie!


Zamówienie książki jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową, ściągnąć program i stworzyć kreację naszej osobistej Cewe fotoksiążki! Wybieramy ulubione zdjęcia, a nawet film! Zamawiamy przez Internet, książkę możemy za darmo odebrać osobiście lub otrzymać przesyłkę pocztą. Cewe fotoksiążka zapakowana jest w mocną, tekturową kopertę, więc możemy być pewni, że w transporcie do nas nic jej się nie stanie. Twarda oprawa, format A4, więc książka doskonale leży w dłoniach. Taka prawdziwa książka z księgarni, ale jest pewna różnica... bohaterami tej książki może być każdy z nas!Zdjęcia w Cewe fotoksiążka są bardzo dobrej jakości. Ja postawiłam na prostotę, była dla mnie najważniejsza. Nie chciałam cudów... chciałam oglądać swoją szczęśliwą twarz. Wzruszam się za każdym razem, kiedy ją przeglądam. Niesamowite uczucie, przywołanie radości jest naprawdę pomocne w tak trudnym dla mnie teraz okresie. Cewe fotoksiążka to świetny prezent z każdej okazji. Za chwilę Święta Bożego Narodzenia, często nie mamy pomysłu co podarować naszym bliskim. Taka Cewe fotoksiążka to doskonały prezent, ale i wspaniała pamiątka, która zostanie na zawsze! Szczerze Wam ją polecam. Naprawdę doskonałe wykonanie, szybka realizacja zamówienia (zaledwie 3 dni) i cudownie prezentuje się na półce :)
 
 
 , , ,

Komentarze

12 komentarzy:

 1. Świetna sprawa :). Nie dość, że marzenie spełnione, to jeszcze taka ładna pamiątka z tego pozostała :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny pomysł :) Bardzo mi się podoba !

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja fotoksiążka właśnie się robi. Świetna sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana ja też chcę taką książkę. Jest cudowna.. Piękne wspomnienia.... cieszę się, że spełniasz swoje marzenia, to bardzo ważne w życiu :) to daje szczęście

  OdpowiedzUsuń
 5. wow, zazdroszczę skoku ze spadochronem, też bym chciała, dzięki fotoksiążce masz wspaniałą pamiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł i pamiątka na całe życie, nie tylko w głowie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna przygoda, jako fan lotnictwa popieram :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super pamiątka :-) Jednak to nie dla mnie :-) W każdym razie dziękuję za komentarze u mnie. I mogę polecić takie miejsce dla fanów lotnictwa: http://www.bb-aero.pl/o-nas myślałem że też uczą skakać, ale jak widzę oferta "jedynie" dotyczy nauki latania. Trochę daleko z Warszawy, ale kto wie...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Widziałam taką książkę. Fantastyczna! Podziwiam za niezwykłą pasję!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow jaka fajna książka ! Masz wspaniałą pamiątkę :) !

  OdpowiedzUsuń
 11. o matko! gratuluję, że udało Ci się spełnić marzenie :) moja koleżanka skakała ze spadochronem i miała możliwość kupienia filmu ze skoku, pamiętam, że nie wahała się ani chwili :) oglądając go byłam pod ogromnym wrażeniem, ile trzeba mieć odwagi w sobie! :) myślę, że dla kogoś, kto lubi sporty ekstremalne to prezent niezapomniany :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. Będę wdzięczna za pochwały i krytykę.
Pozdrawiam!
Magda